Admitere cls. a V-a Acces platforma Moodle Noutati
Admitere cls. a IX-a Asistenta psihopedagogica Documente
Probe aptitudini cl V, IX Concurs ONLINE - Poveste de primavara Premii


     Concurs pentru clasele a IV-a si a VIII-a - amprenta imaginatiei
<<<inapoi
Festivitatea de premiere - 10 iunie 2017

PICTURA

Nr.
Crt.
Premiul/
menţiunea
Numele si prenumele Cl Unitatea de învăţământ Cadru didactic
1 P1 PRODAN DAVID CĂLIN IV ŞC GIMN. "HOREA" ISPAS DORINA
2 P1 HURDUCAŞ IANA III COL NAŢ PED "GH LAZĂR" LIANA CHIRA
3 P1 RUSU MIRUNA VIII COLEGIUL NAŢ. "M VITEAZU" ALEXANDRU PICOVICI
4 P2 BONTEA IULIA MARIA IV LIC TEOR "N. BĂLCESCU" MARIA VALEA
5 P2 DOMOCOŞ DIANA DANIELA IV LIC TEOR "ONISIFOR GHIBU" NISIPEANU ANCA
6 P3 CHISELIŢĂ DOMINIC III LIC TEOR "GHE. ŞINCAI" RODICA POGAN
7 M DAN SARA IV ŞCOALA GIMN "ION CREANGĂ" CRIŞAN DOINA GENOVEVA
8 M SÂMBOUAN LORENA ŞTEFANIA IV ŞC. GIM."LIVIU REBREANU" LUPU OLGA
9 M BOCA DIANA IV ŞC. GIM."LIVIU REBREANU" LUPU OLGA
10 M MUNTEAN OANA VIII COL NAŢ PED "GH LAZĂR"  


MODELAJ

Nr.
Crt.
Premiul/
menţiunea
Numele si prenumele Clasa Unitatea de învăţământ Cadru didactic
1 P1 NAIBA ANTONIA IV ŞC. GIM."LIVIU REBREANU" SÂMPELEAN ROXANA
2 P2 CHIŞU ANDREI IV ŞC. GIM."LIVIU REBREANU" SÂMPELEAN ROXANA
3 P3 LĂCĂTUŞ MARINEL IV ŞC GIMN. "HOREA" DOINA ISPAS
4 P3 BOCA DIANA IV ŞC. GIM."LIVIU REBREANU" LUPU OLGA
5 M ANDREICA RAUL IV ŞCOALA GIM TURENI SÂNDEAN MARIA


DESEN

Nr.
Crt.
Premiul/
menţiunea
Numele si prenumele Clasa Unitatea de învăţământ Cadru didactic
1 P1 BARTOŞ ALEXANDRU III COL NAŢ PED "GH LAZĂR" LIANA CHIRA
2 P1 LĂCĂTUŞ MARINEL IV ŞC GIMN. "HOREA" DOINA ISPAS
3 P2 SĂLĂGEAN GABRIELA III COL NAŢ PED "GH LAZĂR" LIANA CHIRA
4 P2 GLIGAN ELIZA IV LIC TEOR "ONISIFOR GHIBU" NISIPEANU ANCA
5 P3 DOMOCOŞ DIANA DANIELA IV LIC TEOR "ONISIFOR GHIBU"  
6 M BABA SARA PATRICIA IV ŞCOALA GIMN "ION CREANGĂ"  
7 M NAIBA ANTONIA IV ŞC. GIM."LIVIU REBREANU" SÂMPELEAN ROXANA
8 M DIACONU ALESSIA IV ŞC GIM "GH ŞINCAI" FLOREŞTI ŞANTA CARMEN

 
 
 
 
clic aici pentru descarcare REGULAMENT CONCURS si fisa de inscriere

 
ADMITERE FESTIVALUL LADEA ASOCIATIA AMICI ARTIS
Admitere cls. a IX-a 2020
Admitere cls. a V-a 2020


Calendar admitere
Examene de diferenta
Pregatiri clasa a VIII-a GRATUIT
Editia a XIX PREMII Asociatia Liceului de Arte Vizuale ”Romulus Ladea” ... citeste mai mult
     
EXPOZITII REGULAMENTE PROIECTE
Galeria Ladea
Concurs ONLINE - Poveste de primavara

Concurs clasele a IV-a si a VIII-a
Concurs Calatorie in viito - 2017
*Concurs ONLINE/ Impreuna reusim

*Educatie juridica pentru copii
*Educatie juridica pentru viitor
*Imagini si grafica pe calculator #
*Imagini si grafica pe calculator *
*Erasmus+ KA1 - Imbunatatirea calitatii educatiei prin mobilitati Erasmus+
*Erasmus - Matbuc

*Erasmus - Art Links Borders
*Erasmus - Signs of the Times
*Erasmus+ - Preservation of National Heritage
*Proiect - New Skills New Schools - Common Standards and Skills in Education
 
Pregatiri clasa a VIII-a GRATUIT Workshop-uri cl III-IV Orar
Concurs clasele a IV-a si a VIII-a Asistenta psihopedagogica Documente
Probe aptitudini cl V, IX Anunturi importante Premii
2016 | Liceul de Arte Vizuale ”Romulus Ladea” | Va asteptam la scoala!